Green Motion Car Rental Ana Sayfa Kampanyalar Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Kampanyalarımız

KAMPANYALAR

Tüm Kampanyalarımız

Green Motion, güvenilir bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleriyle öne çıkan bir dünya markasıdır. Seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz araca Green Motion aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Üstelik, Green Motion kampanyalarından faydalanarak Audi, BMW, Fiat, Renault, Dacia, Mercedes Benz gibi birçok marka ve model aracı indirimli fiyatlarla kiralama şansına sahip olabilirsiniz. Araç filomuzda yer alan geniş seçenekleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun olanı Green Motion kampanyalarıyla hemen kiralayabilirsiniz. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir araç kiralama deneyimi için Green Motion'ı tercih edin.

Green Motion Araç Kiralama Kampanyaları

Green Motion kampanyaları, bu sayfada benzersiz avantajlarla sunulmaktadır. Dönemsel olarak hazırlanan kampanyalarımız arasında ücretsiz iptal ve rezervasyon değişiklikleri, dönemsel indirimler, ve çekilişler gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Green Motion rent a car hizmetinden kısa veya uzun dönem araç kiralama indirimlerimizle yararlanarak alışverişlerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin için ilgi çekici olan kampanya sayfasına tıklayarak kampanya koşulları hakkında bilgi edinebilir ve ardından yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bu adımlar sonrasında, Green Motion'un avantajlı dünyasında size özel fırsatlardan yararlanarak yerinizi alabilirsiniz. Seyahatlerinizde Green Motion ile kazançlı bir deneyim yaşayın.

Green Motion Araç Filosu & Kiralama Noktaları

Green Motion araç filosunda geniş bir yelpaze sunmaktadır. Markalar arasında Audi, BMW, Fiat, Renault, Dacia, Mercedes Benz ve daha birçok seçenek yer almaktadır. Ayrıca Green Motion, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde kiralama noktalarına sahiptir. Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mardin, Muğla, Ordu, Tokat, Trabzon gibi şehirlerde Green Motion şubelerini bulabilir ve araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.