Green Motion'ın Devrim Niteliğindeki Yeni Temassız Araba Kiralama Hizmeti - Move Mee tarafından desteklenmektedir

Contactless

Green Motion'ın Doğrudan arabaya gidilen kiralama hizmeti olan Drive & Go, müşterilerin geleneksel araba kiralama sürecinin sorunsal noktalarını atlayıp gereksiz insan etkileşimi olmadan tam kiralama deneyiminin tadını çıkarmasını sağlıyor; temassız araba kiralama. Müşteriler Green Motion uygulamasını indirdikten sonra rezervasyon yapıp tek seferlik bir doğrulama sürecinden geçerek kiraladıkları araçlara erişmek için telefonlarını anahtar olarak kullanabilirler. Varış noktasına ulaştıktan sonra uygulama, müşteriye aracın konumunu bildiriyor. Müşteriler araca ulaştıktan sonra sadece uygulamadaki bir düğmeye dokunarak aracı açabilirler. Bir araç denetiminin (kendi başına kontrol) ardından, müşteri motor kilidini devre dışı bırakıp "drive and go" hizmetinin tadını çıkarabilir. Aracı iade ederken de bu prosedür tekrar edilir: Müşterinin kendi başına aracı kontrol etmesi talep edilir, ardından müşteri rezervasyonu kapatıp arabayı kilitleyebilir.

  • Tek seferlik kayıt ve doğrulama
  • Kuyrukta beklemeye gerek yok
  • Anahtar yerine telefon
  • Kontrol et ve git
Getting started

Başlangıç

Green Motion'ın tamamen entegre Uygulamasını indirin

App Store Google Play
Registration

Kayıt / Doğrulama

Uygulamayı indirdikten sonra lütfen "Rezervasyonlarım" kısmına gidin, buradan tek seferlik kayıt ve doğrulama işlemini tamamlayabileceksiniz. Sistem belgelerinizi ve sürüş yetkilerinizi otomatik olarak doğrulayacak, böylece bir daha asla kiralama merkezinde sıra beklemenize gerek kalmayacak. Kayıt ve doğrulama sürecini tamamlayabilmek için yanınızda ehliyetinizle birlikte pasaportunuzun veya kimlik belgenizin bulunduğundan emin olun. Lütfen dikkat: Kaydı tamamlayabilmek için adınıza kayıtlı geçerli bir kredi kartına sahip olmalısınız.

Booking

Kiralık Araba Rezervasyonu Yapma

Tek seferlik doğrulama sürecini tamamladıktan sonra Drive & Go temassız kiralama hizmetini destekleyen konumlarımızdan biri için rezervasyon yapabileceksiniz.

Collecting

Kiralık Aracınızı Teslim Alma

Teslim alım gününde, planlanan başlangıç saatinden 15 dakika önce uygulama size aracınızı açmanızı sağlayan bir dijital anahtar verecek. "Rezervasyonlarım" kısmına gidin, rezervasyonunuzu bulun ve "Teslim Alımı Başlat" düğmesine dokunun. Size tahsis edilen aracın detaylarını ve aracın konumunu buradan görebileceksiniz. Aracınıza ulaşınca araca girmek için dijital anahtarı kullanın, bunun ardından sizden kilometre sayacını ve yakıt seviyelerini kontrol edip onaylamanızı isteyeceğiz. Sorunsuz bir kiralama süreci sağlanması adına uygulama aracı denetlemenizi talep edecek ve size aracın mevcut kondisyonunu gösterecek. Belirtilen araç kondisyonunu kabul ettiğinizi doğrulamanız ve kondisyonu gösteren fotoğraflar çekmeniz istenecek. Kondisyonda herhangi bir değişiklik olduğunu fark edersiniz bunu da uygulama ile kaydedebilirsiniz. Denetleme tamamlandıktan sonra lütfen kiralama sözleşmesini dijital olarak imzalayın.

Starting

Arabanızı Çalıştırmanın Yolu

Denetimi tamamlayıp kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra uygulama otomatik olarak aracın motor kilidini açmaya izin verecek ve böylece aracın başlatma / durdurma düğmesine basarak aracı çalıştırabileceksiniz.* Kiralama süreci boyunca uygulamadaki dijital anahtarı kullanarak aracınızı çalıştırabilir, durdurabilir, kilitleyebilir veya kilidi açabilirsiniz.

Returning

Aracın İade Edilmesi

Aracınızı iade etmek için uygulamadaki bilgileri takip etmenizi rica ediyoruz. Kilometre sayacı ve yakıt seviyelerini kontrol ettikten sonra talep edilen fotoğrafları çekmek de dahil olmak üzere aracın kondisyonundaki değişiklikleri kaydedin.

Completing

Kiralamayı Tamamlama

İade denetimini tamamladıktan sonra araçtan tüm kişisel eşyalarınızı almanızı hatırlatacağız ve uygulamadaki dijital anahtarı kullanarak aracı kilitlemenizi isteyeceğiz. Araç kilitlendikten sonra kiralama otomatik olarak sonlanacak, ardından nihai kiralama sözleşmenizi / faturanızı ve kondisyon raporunu e-posta aracılığıyla size ileteceğiz.