Green Motion Bayiliği

Green Motion’ın iş modeli basittir - biz franchise veren olarak, dinamik ve girişimci iş profesyonellerinin gelişmesine olanak tanıyan ürün, tesis ve hizmetleri sunan bir sistem oluşturduk. Sistemin her bir unsuru, gerekli eğitim ve sürekli destek ve tavsiyeyi sağlamaya odaklanmakta ve her işletme sahibine kendi yerel pazarlarının gelişimine konsantre olmaları için zaman ayırmaktadır.

Gereken niteliklere sahip misiniz?

Green Motion, araç kiralama operasyonları olan ve iyi derecede araç kiralama tecrübesi olan profesyonelleri, sunduğumuz uzmanlık, pazarlama ve sürekli genişleyen ödüllü global ağı ile desteklemektedir.

Green Motion Araç Kiralama

Çevreye duyarlı araç kiralama arzında Green Motion pazar liderliğini sürdürmektedir. Bu iş stratejisini desteklemek için Green Motion Araç Kiralama global kiralama endüstrisinde en iyiler arasında konumlandırılmış benzersiz ve dinamik bir marka kimliği geliştirdi.

İş planı & finans

Business planning

Eğitim & İş Geliştirme

Eğitim Green Motion’ın franchise sisteminin ön saflarındadır. Franchise'lar, günümüzün iş piyasasının değişen gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş bir dizi eğitim hizmetinden faydalanırlar.

Kendi Green Motion franchise'ınızı başlatmadan önce, Green Motion Türkiye'nin size sağlayacağı bire bir eğitimin avantajına sahip olacaksınız. Size gerçek ve pratik bir deneyim sunuyoruz.

 • Operasyon
 • Satış
 • Yazılım
 • Müşteri İlişkileri
 • Filo
 • Bölgesel Pazarlama
 • Çevre Duyarlılığı
 • İş Geliştirme
 • Web Sitesi ve Fiyatlandırma
 • Sigorta
 • Lansman
 • Güvenlik

Araç Tedariği & Filo Yönetimi

Green Motion markası dünya çapında genişledikçe, satın alma gücünü birleştirmeye başlıyoruz.

Bir Green Motion bayisi olarak, Volkswagen, Skoda, Renault, Nissan, Mercedes-Benz ve BMW gibi dünyanın önde gelen otomobil üreticileri ile birlikte çalışmanın ayrıcalığını yaşacaksınız.

Peki ya bilişim teknolojileri ve rezervasyon sistemi?
Vehicle supply

Bilişim Teknolojileri & Pazarlama

Güçlü iletişim ve sistemler Green Motion’ın stratejisinin kalbinde yer almaktadır. Şubelerimizin işleyişine yönelik; günlük filo operasyonları, kapasite, müşteri bilgileri ve kirala sözleşmelerinin yönetimi için tamamı online olan GreenRes programını partnerlerimize sunmaktayız.

IT systems

Green Motion Araç Kiralama, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere online olarak rezervasyonlarını ve ödemelerini yapabilmeleri ve izleyebilmelerini sağlayan gerçek zamanlıve güvenli işlem olanağı sunmaktadır.

Green Motion, tüm global operasyonlarını içeren greenmotion.com ve buna ek olarak Türkiye'ye özel web sitesi greenmotion.com.tr üzerinden kiralama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peki ya yardıma ihtiyacımız olursa?

Operasyonel Destek

Tüm Green Motion lokasyonlarının kesintisiz bir şekilde çalışması ve gelişmesini sağlamak için, işlerinde son derece deneyimli marka ekibimiz  destek ve yardım sağlamak için hazırdır.

Her bir araç kiralama lokasyonu; filo kapasitesi, hasar yönetimi, finans yönetimi gibi önemli operasyonel verileri analiz ederek merkezi olarak izlenir.

Nasıl başvurabilirim?

Bayilik Başvurusu

Bir Green Motion bayisi sahibi olmanın avantajlarından yararlanmak için, aşağıdaki butona tıklamanızı ve ilgili başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz.

Başvurunuzu aldıktan sonra, talebiniz ekiplerimiz tarafından değerlendirilecek ve başvurunuzun olumlu bulunması halinde, detaylı Green Motion franchise sunumuna katılmaya davet edileceksiniz. Bu, bizleri daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.