Arkamızda bıraktığımız izler ile ayrışıyoruz

2007 yılında İngiltere’de kurulan Green Motion düşük CO2'li araç kiralama hizmetlerinde aldığı birçok ödül ile dünya lideri olarak kabul edilmektedir. 35 ülke ve 400 noktada araç kiralama faaliyetlerini sürdüren Green Motion, 2018 Ağustos ayında başladığı Türkiye operasyonlarını Metal Oto Tic. A.Ş. çatısı altında yürütmektedir.
Rezervasyon Yap
About us car

Green Motion Hem kurumsal hem de perakende müşterilerine, düşük emisyonlu araçlar için kiralama fırsatları sunarken, sürücülerin daha çevreci ve daha ekonomik bir yakıt tüketimi ile karbon ayak izlerini azaltılmasına olanak sağlamaktadır.

About us girl
About us girl

Green Motion, İngiltere, Amerika, İrlanda, Türkiye, Belçika, Kanada, İtalya, Hollanda ve Meksika gibi ülkeler ve de yakın gelecekte dünya çapında açılacak olan diğer ülke bayilikleri ile araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Düşük emisyonlu araçların kiralanmasına ek olarak; Green Motion, çevreci politikalara uymaya özen göstermekte ve gezegenimizin korunmasına katkı sağlamaktadır. Nihayet, araç kiralamak için doğa dostu bir marka kullanma şansınız var !

Green Motion ile dünya çapında havalimanlarından veya şehir merkezlerinden araba kiralamak ve en avantajlı kiralama fırsatlarını yakalamak için lütfen hemen rezervasyon ekranımıza tıklayın.

 Araç kiralamalarınızda Green Motion'ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi şubelerimize bekliyor ve beklentilerinizi aşmayı umuyoruz.

Çevre Politikamız