Green Motion Car Rental Ana Sayfa Kampanyalar Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Sıkça Sorulan Sorular 2

Araç rezervasyonumu nasıl yapabilirim?


Araç rezervasyonlarınızı rezervasyon yap bağlantısı üzerinden online olarak veya 0850 822 7155 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 7/24 hızlıca yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonumda değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?


Green Motion kanalları üzerinden yapılan rezervasyon değişiklikleri için 0850 822 7155 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Değişiklik yapılması için uygun koşulların sağlanması durumunda tarih, araç ve lokasyon bazlı fiyat değişiklikileri olabilir. Farklı kanallar üzerinden yapılan değişiklik talepleri kabul edilememektedir.

En kısa kiralama süresi nedir, saatlik kiralama yapabilir miyim?


En kısa kiralama süresi 1 gündür, saatlik kiralama yapılamamaktadır. 24 saaten kısa süreli kiralamalarda, kullanılan saatten bağımsız olarak 1 gün ücreti tahsil edilmektedir.

Kredi kartım yok/kart limitim yetersiz, başka birisine ait kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?


Yapılacak tüm kiralamalarda, kiralama kimin adına yapılacak ise şahsına ait, üzerinde kiralama yapacak olan müşterimizin isim soy isminin ve kredi kartı numarasının yazdığı kredi kartı talep edilmektedir.

Ofiste ödeme yapabilir miyim?

Evet, ödemenizi ofiste kendi adınıza ait bir kredi kartı ile yapabilirsiniz. 0850 822 7155 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda da ödeme ofiste yapılabilir.

Ödemeyi taksit ile yapabilir miyim?

Ödemelerde taksitlendirme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Araç kiralarken kredi kartıma konulan provizyon (blokaj, depozito) ne zaman iade edilir?

Lorem ipsum...

Lorem ipsum...

Lorem ipsum...

/* Style the buttons that are used to open and close the accordion panel */ .accordion { background-color: #eee; color: #444; cursor: pointer; padding: 18px; width: 100%; text-align: left; border: none; outline: none; transition: 0.4s; } /* Add a background color to the button if it is clicked on (add the .active class with JS), and when you move the mouse over it (hover) */ .active, .accordion:hover { background-color: #ccc; } /* Style the accordion panel. Note: hidden by default */ .panel { padding: 0 18px; background-color: white; display: none; overflow: hidden; }