Green Motion Car Rental Ana Sayfa Kampanyalar Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Sıkça Sorulan Sorular

Araç kiralama hakkında bir sorunuz mu var? Aşağıdaki konulara göz atın veya bir cevap bulmak ve yola çıkmak için sorulardan birine tıklayın!

Araç rezervasyonumu nasıl yapabilirim?

Araç rezervasyonunuzu, Rezervasyon Ara rezervasyon bölümünden ilgili seçimleri tamamladıktan sonra Visa/Mastercard/Amex kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca, 44 44 937 (YES) numaralı çağrı merkezimiz ya da ofislerimiz aracılığı ile de rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Araç rezervasyonumun onaylandığını nasıl anlayabilirim?

enterprise.com.tr üzerinden araba kiralama işlemi gerçekleştirmiş tüm misafirlerimizin kiralama işlemi sırasında belirttikleri e-posta adresine ve cep telefonlarına SMS ile konfirmasyon bilgisi iletilmektedir. Bu nedenle, misafirlerimizin rezervasyon esnasında tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru iletmeleri önemlidir.

Rezervasyonumda değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Onaylı rezervasyonlarınızda, araç grubu değişikliği ya da ek hizmet ekleme gibi işlemler enterprise.com.tr üzerinden yapılamamaktadır. Rezervasyonunda değişiklik yapmak isteyen misafirlerimizin 44 44 937 (YES) numaralı çağrı merkezimize ya da ilgili ofisimize başvurmaları gerekir. Değişiklik kuralları için Enterprise kiralama sözleşmesi dokümanını inceleyebilirsiniz.

En kısa kiralama süresi nedir, saatlik kiralama yapabilir miyim?

En kısa araç kiralama süresi 24 saattir. 1 günden (24 saat) kısa sürecek kiralamalarda günlük kira bedeli alınmaktadır.