Green Motion Car Rental Ana Sayfa Kampanyalar Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Kariyer Fırsatları

Bizim için önemlisiniz

İnsan kaynakları politikamızı “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır” yaklaşımı çerçevesinde oluşturduk.

Bu çerçevede, insan kaynakları temel politikamız, güçlü ve dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde, iş etiğine bağlı, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek, kültürümüzü sahiplenen çalışanlar ile kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmektir.

Müşteri memnuniyetine ve şirket değerlerimize paralel olarak, işe alımlarda doğru kişiyi doğru işe yerleştirmek, çalışanların yetenekleri ve eğilimleri doğrultusunda yüksek potansiyel sergileyen kişileri belirlemek, performans sistemi yoluyla değerlendirme yaparak kariyerlerini yönlendirmek, çalışanlarımızla güven ve takım çalışmasına dayalı uzun süreli çalışmaktır.

Kimliğimiz ve iş tecrübelerimiz şirket değerimizi artırmakta; bu da daha yetkin yönetici ve çalışanlar için büyüyen bir çekim merkezi haline gelmemizi sağlamaktadır.
Firmamızın hedefi insana değer veren bir yaklaşımla, sürekli gelişim ve yeniliklerle pozitif bir şirket kültürü yaratmaktır. Şirket, nitelikli insan kaynağını büyümeye giden yolda ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Sizler de bu yapının parçası olmak isterseniz [email protected] adresine ilgilendiğiniz pozisyon ile ilgili özgeçmişinizi gönderebiliriniz. Özgeçmişiniz Green Motion Türkiye bünyesindeki açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere insan kaynakları bilgi bankamıza eklenecektir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.