Green Motion Car Rental Ana Sayfa Kampanyalar Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Ankara Araç Kiralama

Green Motion olarak, Ankara'daki araç kiralama hizmetiyle sizlere konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sunuyoruz. Geniş filomuzla hem günlük hem de aylık araç kiralama seçenekleri sunuyoruz. Kolay rezervasyon ve hızlı teslimat ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Ankara'daki araç kiralama konusunda lider markalardan biri olarak, sizlere en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Ankara Araç Kiralama İletişim ve Adres Bilgileri

Balgat Ankara, İşçi Blokları, 06530 Çankaya/Ankara 0850 305 77 39 Haritalarda Aç Rezervasyon Yap
Çankaya Kızılırmak, 1443. Cd. No:15/3, 06520 Çankaya/Ankara 08503031675 Haritalarda Aç Rezervasyon Yap
Esenboğa Havalimanı Balıkhisar, Esenboğa Havalimanı İç Hatlar, 06750 Akyurt/Ankara (0312) 911 45 30 Haritalarda Aç Rezervasyon Yap

Ankara Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmetleri, sizin ihtiyaçlarınıza göre esneklik sağlayarak farklı zaman dilimleri ve kullanım tiplerine uygun seçenekler sunar. İstanbul'da günlük araç kiralama hizmetimiz minimum 24 saat boyunca araç kiralamanıza olanak tanır, böylece günübirlik gezintilerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, aylık araç kiralama seçeneği de daha uzun seyahatleriniz için uygun olabilir. İstanbul'da aylık araç kiralama hizmeti, 1 aydan 12 aya kadar pek çok bireysel ve kurumsal ulaşım ihtiyacına cevap vermektedir. Bu seçenekten yararlanarak, 20 gün ve üzeri araç kiralamalarda maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Saatlik araç kiralama hizmeti de sürücülerin sıklıkla tercih ettiği bir seçenektir. Uzun dönem araç kiralama seçenekleri ise daha çok şirketlerin, firmaların kurumsal ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaktadır. Bu seçenekte, en az 12 ay ve en fazla 47 ay boyunca araç kiralama yapabilirsiniz. Kiralanacak araç sayısı da tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilmektedir. Hemen araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak seyahatlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Ankara araç kiralama seçenekleri şunlardır:

ANKARA GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

ANKARA HAFTALIK ARAÇ KİRALAMA

ANKARA AYLIK ARAÇ KİRALAMA


Ankara Kiralık Araç Fiyatları

Burada iş seyahatlerinden aile tatillerine kadar her türlü araç kiralama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı'nda da araç kiralama hizmetimiz mevcut. Fiyatlar, araç segmenti, modeli, markası ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Online fiyat teklifi alarak kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmak daha ekonomik fiyatlarla karşılaşmanızı sağlayacaktır.

Araç Modeli Günlük Başlangıç Fiyatı
Citroen C-Elysee 950 TL
Fiat Egea Sedan 987 TL
Fiat Egea Cross 1.022 TL
Ford Tourneo Courier 1.097 TL
Dacia Duster 1.048 TL
Toyota Corolla Hybrid 1.247 TL