Green Motion Car Rental Ana Sayfa Covid 19 Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Haberler

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

Haberler

İstanbul'da Nasıl Araç Kiralarım?

Kız turist galata kulesi

İSTANBUL’DA NASIL ARAÇ KİRALARIM

İstanbul seyahatinizde en popüler, konforlu ve güvenilir seçenek araç kiralama hizmeti almaktır. Green Motion Araç kiralama ofislerimiz havalimanları, şehir içi gibi şehrin ulaşımı kolay merkezi yerlerinde konumlandırılmıştır. Green Motion ofislerimize gelerek İstanbul'da ucuz araç kiralamayı kolayca keşfedebilirsiniz. Eğer öncesinde Green Motion web sitemizden rezervasyon yaptıysanız ofislerimize geldiğinizde araç kiralama işlemlerinin daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerlediğini keşfedeceksiniz.

Web sitemizden rezervasyon yaptığınızda doğrulama yaptığınızdan emin olun. Kiraladığınız araç ile yolculuğunuza başlamadan önce güvenliğinizi düşündüğünüzden emin olun. Frenlerde, direksiyonda ve ışıklarda sorun olup olmadığını görmek için Kiraladığınız aracınızı iyice kontrol edin ve ardından herhangi bir aşınma veya hasar belirtisi olup olmadığını not edin. Daha önce yapmadıysanız, kendi aracınızdakiyle aynı şekilde çalıştıklarından emin olmak için araç kontrollerini öğrenin.

İSTANBUL'DA ARAÇ KİRALAMA NASIL OLMALI?

Tek yapmanız gereken havalimanında veya şehirde Green Motion ofislerimizden birine uğramak. Taksim, Kadıköy gibi her daim hareketli olan yerlerde araç kiralayabilirsiniz. İstanbul'da araba kiralamak için en az 21 yaşında olmanız ve geçerli bir ehliyetinizin olması gerekir. Green Motion Car Rental’da, sigortanın sizi kapsaması için en az iki yıllık sürüş deneyimi talep eder. İstanbul'un sunduğu her şeyi görmek için ekonomik sınıf veya prestijli bir araç kiralamanın birçok avantajı vardır.

Şehrin canlı kültürünü ve zengin yerel çeşitliliğini deneyimlemekle ilgileniyorsanız, Green Motion’dan kiraladığınız aracınız ile, şehirde alışveriş turu, iş toplantısı veya gündelik bir gezi ideal olacaktır.

İSTANBUL'DA NEDEN ARAÇ KİRALAMALISINIZ?

İstanbul, mükemmel tarihi, kültürü, yemekleri ve sıcakkanlı insanları nedeniyle keşfedilmesi gereken dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Şehirde her türden ziyaretçi için görülecek çok şey var.

Roma su kemerleri, Bizans kiliseleri, Venedik kuleleri, Osmanlı sarayları gibi üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış şehrin tarihi mekanlarına hayran olmak ve ayrıca Topkapı Sarayı'nı görmek için şehirdeyseniz ve aracınız yoksa araç kiralama hizmeti almak sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Green Motion Car Rental’dan kiraladığınız aracınız ile istediğiniz yerde, istediğiniz zaman tüm bu muhteşem yerleri ziyaret edebilirsiniz!