Green Motion Car Rental Ana Sayfa Covid 19 Kurumsal Bayilik İletişim Rezervasyon Yap

Hakkında

Çevre politikası Ortaklarımız

Sadakat

Yeşil Gümüş Altın VIP

Haberler

Ek Paketler

Basic Plus Premium Premium Plus

Konumlar

Istanbul Kadikoy Sabiha Gokcen Havalimanı Ankara Esenboga Havalimanı Tüm şubeler

COVID-19 Güvenlik Güncellemesi


Green Motion otomobil kiralama ağı, COVID-19 küresel kriz sırasında kişisel ulaşım ihtiyaçlarınızı desteklemeye açık ve hazır olmaya devam ediyor. Çok değerli müşterilerimize destek olarak, dünya genelindeki tüm lokasyonlarımızda, onların ve elbette personelimizin güvenliğini daha da artırmak için bir dizi yeni protokol uygulayan ilk şirketlerden biriydik. Hepimiz COVID-19'un yayılmasını azaltmada ve kendi Ulusal Sağlık Hizmetlerimizi ve ön saflardaki çalışanlarımızı desteklemede kolektif rolümüzü oynasada, her Green Motion konumu personeli ve müşteri koruma protokollerini karşılayacak şekilde uyum sağlıyor. Tüm personele uygun yüz maskeleri ve eldivenler verilmiş ve bunların kullanılması istenmiştir ve ayrıca valelerimiz için koruyucu gözlükler temin edilmiştir.

Green Motion otomobil kiralama ağı, COVID-19 küresel kriz sırasında kişisel ulaşım ihtiyaçlarınızı desteklemeye hazır. Çok değerli müşterilerimizi desteklemek için, dünya çapındaki tüm lokasyonlarımızda müşterilerimizin ve elbette personelimizin güvenliğini daha da artırmak için bir dizi yeni protokol uyguladık. Hepimiz COVID-19'un yayılmasını azaltmada ve kendi Ulusal Sağlık Hizmetlerimizi ve ön saflardaki çalışanlarımızı desteklemede ortak rolümüzü oynasa da, her Green Motion konumu personeli ve müşteri koruma protokollerini karşılayacak şekilde uyarlanıyor.

Araç Bakımı ve Dezenfektasyonu

Standart temizleme sürecimizden geçmenin yanı sıra, her kiralama sonunda her aracın dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. Ekibimiz, direksiyon simidi, vites kontrolleri, el freni ve ellerimizle düzenli olarak temas eden aracın iç kısmının diğer yönleri dahil olmak üzere araç içindeki 20 Noktalı Araç Temizlik Kontrol Listemizi kullanarak özellikle ana temas noktalarına odaklanmak üzere eğitildi. Bunlar, çevreye zarar vermeyen kimyasallar kullanma politikamıza da uygun olarak önerilen bir dezenfektanla sterilize edilir.

Aracınızı kiralamak için teslim aldığınızda, direksiyon simidinin üzerinde bir kağıt bant ve dikiz aynasından asılı bir kart bulacaksınız, bu da aracın kullanımdan önce tamamen temizlenip dezenfekte edildiğini göstermektedir.

Kişisel Koruyucu Ekipman

Tüm personele yüz maskeleri, yüz siperlikleri, eldivenler ve koruyucu gözlükler dahil olmak üzere Covid-19’a karşı tüm güvenlik materyellerini sağladık. Siz ve çalışanlarımız ile aranıza ekstra bir koruma katmanı koyabilmek için tüm ofislere koruyucu siperlikler sağlandı.

Ayrıca, sizin ve diğer müşterilerimizin sıraya girerken güvenli bir mesafeyi korumasına yardımcı olmak için sosyal mesafe zemin çıkartmaları dahil olmak üzere tüm konumların etrafına tabelalar yerleştirdik. Her zaman olduğu gibi, geri dönüşüm bölgelerimizi kullanmanızı ve tüm çöpleri hemen sağlanan uygun kutulara atmanızı öneririz.

El temizleme ve Dezenfektasyon

En sağlıklı el yıkama teknikleri ve dokunduğunuz yere nasıl dikkat edebileceğiniz de dahil olmak üzere lokasyonlarımızda göreceğiniz el yıkama rehberi posterlerini bir araya getirdik. Her dezenfektan makinesi, dokunma ihtiyacını en aza indirmek için otomatiktir ve toz kaplamalı yumuşak çelikten yapılmıştır, bu da hijyenik ve ekibimizin temizlemesi kolay olduğu anlamına gelir.

Ayrıca tezgah üstü ve bağımsız temizlik istasyonlarından da yararlanabileceksiniz ve lokasyonlarımızda ayrıca dijital imza pedlerimizi veya PDQ'larımızı kullanırken yararlanabileceğiniz antibakteriyel mendiller olacaktır.

Ya Karantinaya Girmem Gerekirse?

Kiralama süreniz bitmeden karantinaya girmeniz gerekiyorsa, herhangi bir geç iade ücreti ödememek için lütfen iade yeri ile iletişime geçerek mümkün olan en kısa sürede bize bildirin. Arabayı sizden alabilir veya kiralamayı uzatabilirler.

Güvenlik Kalkanı Protokolü

Bu yeni protokolü uygulamaya koyarken, müşteri ve personel güvenliği prosedürlerimizi içeren her konuma bir tanımlayıcı ekleyeceğiz, bu nedenle kalkan simgemize dikkat edin. Kalkan simgesi, aşağıdakilere olan bağlılığımızı teyit edecektir:

  • Herhangi bir anda mağazadaki kişi sayısını sınırlandırmak
  • Kapı kolları, tırabzanlar vb. Dahil temas noktalarına özel dikkat gösterilerek düzenli temizlik yapılır.
  • Müşterilerin sosyal mesafeyi korumasına yardımcı olmak için zemin işaretleri sağlamak
  • Personel ve müşteri koruma kalkanlarının kurulması Tezgahta el dezenfektanı ve antibakteriyel mendil bulundurmak
  • Maskeler ve eldivenler dahil Kişisel Koruyucu Ekipman (PPE) takan personel
  • Tüm araçlar, çevre açısından güvenli, tavsiye edilen antibakteriyel ve sanitasyon ürünleri kullanılarak tamamen valze edilir

Bu vesileyle, Covid-19’a karşı aldığımız önlemler için Green Motion Car Rental'ı seçen dünya çapındaki tüm müşterilerimize teşekkür etmek istiyoruz. COVID-19 salgını sırasında Green Motion'dan araç kiralama konusunda daha fazla bilgi, yardım veya tavsiyeye ihtiyacınız olursa, lütfen iletişime geçin.